Sürekli eğitim için surekliegitim.com

Bireysel ve kurumsal eğitimler için, eğitim veren firmalarla tüketicileri buluşturan bir pazar yeri olan surekliegitim.com bir yıldan fazla süredir hizmet veriyor.

Haziran 2019’da Zeynep Gengönül ve Sena Çınar tarafından kurulan platform en az zahmetle tüketicilerin eğitimlere ulaşmasını sağlıyor. Sürekli Eğitim’de eğitimler birbirileriyle kıyaslanabiliyor ve eğitim koordinatörleriyle mesajlaşılabiliyor. Böylece tüketiciler kendi ihtiyacına uygun çözüme daha net bir şekilde ulaşabiliyor.


Yazılım Geliştirme, Bilişim, İşletme Yönetimi, Ekonomi, Finans, İletişim, Tasarım, Eğitim Bilimleri, Kişisel Gelişim, Dil, Sağlık, Gastronomi ve Hukuk gibi çeşitli konularda eğitim veren kurumlar için satış ve pazarlama maaliyetlerini azaltan platforma katılmak için herhangi bir giriş ücreti talep edilmiyor. Bireysel eğitimlerden %20, kurumsal eğitimlerden %15 komisyon alıyor.

Şu ana kadar Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Wissen Akademi, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi ve Tarnet’in yer aldığı platformda 100’den fazla eğitim mevcut.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...