Online İngilizce Eğitiminde Yerli Alternatif: Qarint

Yabancı dil eğitiminin etkili yöntemlerinden biri olarak sürekli gelişen online yabancı dil platformlarına yerli ve uygun fiyatlı bir alternatif var: Qarint.

Yeni nesil online dil öğrenme platformlarından biri olan Qarint ile bilgisayardan veya uygulama aracılığıyla telefondan bağlanarak yurt dışındaki yabancı eğitmenlerden birebir online İngilizce ders almak mümkün.


Bütün dünyada dil öğreniminde geleneksel sınıf sistemi miadını doldurmaya başladı. Günümüzde milyonlarca kişi sadece kurs yolunda harcadığı saatleri kullanarak dil öğrenebiliyor.

Qarint’in tecrübeli öğretmenleri, kişiye özel ders seçeneği ve uygun fiyatlı olması özellikleriyle öne çıkıyor. Üstelik bu fiyatlardan yararlanmak için uzun vadeli üyelikler de gerekmiyor.

Bir aylık, üç aylık ve altı aylık seçeneklerle üyelikler sunan platformun dersleri 25 dakikalık seanslardan oluşuyor. Haftada bir günden beş güne kadar ders sayısı tercih edilerek üyelik planı oluşturulabiliyor.

Qarint’e ücretsiz üyelik oluşturup beş dakikalık deneme eğitimine başvurabilirsiniz. Mobil uygulama ve web sitesi üzerinden deneyebileceğiniz platformda ilerleme durumu da rapor şeklinde alınabiliyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...