Ücretsiz ve rakiplerinden çok farklı bir online toplantı deneyimi sunan Tilde ile tanışın

Kovid sonrasında her kesimden büyük rağbet gören online toplantı araçları arasına bir yenisi daha eklendi: Tilde.

Rakiplerinden çok farklı bir deneyim sunan Tilde herhangi bir kayıt işlemi gerektirmiyor. Siteye girer girmez anasayfadaki bağlantıdan yeni bir toplantı oluşturmak mümkün. Toplantıya katılacaklara bu linkin gönderilmesi yeterli. Oturumu açan kişi de o link üzerinden toplantıya katılıyor ve toplantıyı oluşturan dahil herkes eşit yetkilere sahip.


Tilde’nin panosu bir çok küçük kullanışlı uygulamaya sahip.

Tilde’yi farklı kılan toplantı sayfası ortak bir pano gibi kullanılabiliyor. Bu panoda toplantı araçlarının ana işlevleri olan sesli görüşme, videolu görüşme ekran paylaşımı fonksiyonlarının yanı sıra katılımcılar not defteri, çizim yapma imkanı sunan bir beyaz tahta, küçük not kağıtları, link paylaşımı, ortak bir ekrandan YouTube videosu izleme, dosya gönderimi gibi minik uygulamaları kullanabiliyor.

Sade ve pastel renklerin tercih edildiği Tilde’nin pano duvarı deseni özelleştirilebiliyor. Ayrıca kullanıcılara sunulan avatarların bazıları konuşma sırasında ağız hareketleri yaparak daha eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Tilde panosunda katılımcılarla ortak YouTube izleme imkanı da sunuluyor.

Chrome, Slack, Firefox, Edge gibi uygulamalara entegre olan Tilde yakın zamanda Google Calendar ve MS Outlook’a da entegre olabilecek. 20 kişiye kadar toplantıya izin veren sistem şimdilik tamamen ücretsiz sunuluyor. Yakın zamanda ayrıca ücretli üyelik seçeneği de olacak.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...