Lopifit ile bisiklet keyfi ve yürüyüşü bir arada yapın – video

Elektrikli otomobillerin yanısıra daha erişilebilir olan elektrikli scooterlar, hoverboardlar, bisikletler gün geçtikçe çoğalıyor. Kısa mesafeler için pratik olan bu aletler maalesef klasik bisiklet gibi efor gerektirmediğinden sağlık için pek faydalı değiller.

Bruin Bergmeester tarafından kurulan Hollanda menşeili Lopifit girişimi ürettiği elektrikli bisikletlerle hem keyifle kullanabilecek, hem de kullandıkça kondisyon kazandıracak etkili bir çözüm sunuyor.


Lopifit’in oturmak için bir selesi bulunmuyor, ayakta kullanılıyor. Dahası ayakta durmak da yetmiyor, üzerindeki minik yürüyüş bandı üzerinde yürümeniz gerekiyor. Tabi isterseniz bu yürüyüş bandını durdurabiliyorsunuz.

lopifit2

Hem keyifli, hem sağlıklı

Lopifit elektrik motoru desteği sayesinde “parkda yürüyüş” kadar bir eforla yüksek bir hareket kabiliyeti sunuyor. Bisikletteki elektrik motoru ve 6 vitesin kombinasyonu ile yürüyüşünüzle normal bir bisiklet hızında ilerleyebiliyorsunuz. Bisiklet kadar yorucu değil, bisiklet kadar eğlenceli ve üstelik yürüyüş kadar sağlıklı bu ürünü kullanmak oldukça kolay. Bisiklet deneyimi olanlar bir kaç dakika içerisinde rahatlıkla Lopifit’i kullanabiliyor.

Hollanda, Amerika, Almanya, İspanya ve İtalya dahil yirmiye yakın ülkede distribütörlüğü bulunan Lopifit’in siyah, mavi, turuncu, kırmızı, gümüş ve beyaz renk seçenekleri mevcut ve ürünün fiyatı 1899 Euro (yaklaşık 6 bin TL).

Hasan Civelek

BT Magazin'in kurucusu. Kitapi kurucu ortağı. Elektronik Mühendisi. 2001'den beri PHP üzerine çalışıyor. Ubit AŞ.'de Ar-Ge direktörü ve PHP/iOS uygulama geliştiricisi olarak görev yapıyor. 2010'dan beri blogger.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...