JivoChat ile web sitenize gelen ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek elinizde

Profesyonel pek çok hizmet sitesinde canlı sohbet pencereleri önemli bir işlev görmektedir. Müşteri açısından servis alınan firmaya email yazmak, web sitesindeki bir formu doldurmak veya telesekreterde sıra beklemek yerine canlı bir destek elemanıyla yazışmak çok daha pratik ve çözüme ulaştırıcı olmaktadır. JivoChat bu hizmeti, diğer saydığımız yöntemleri de içerecek şekilde bir kaç dakika içerisinde web sitenize yerleştirmek için gerekli bütün teknik alt yapıyı sunan global bir çözüm.

Günümüzde insanlar telefonla aramaktansa yazmayı tercih ediyor. Ziyaretçiler sipariş verilen bir yemeğin durumu, acil beklenilen bir kargonun nerede kaldığı, satın alınmak istenen ürünün özellikleri ile ilgili ekstra bilgi almak ve benzeri işlemler için sıradan yöntemlere nazaran web sitesinde yer alan canlı destek hizmetini çok daha verimli kullanıyor. Bu sayede ziyaretçilerin memnuniyeti artarak birer müşteriye dönüşmeleri kolaylaşmış oluyor.


JivoChat, sadece bir web-chat hizmeti değil email, telefon, Facebook, Telegram, Viber gibi diğer popüler uygulamalara da destek veriyor. Böylece birçok uygulamaya göz atmak yerine, bütün mesajlara tek bir kanal üstünden yanıt vermek mümkün oluyor.

Macos ve Windows masaüstü platformlarının yanı sıra iOS, Android mobil uygulamaları ve web tabanlı arayüzü ile ofiste olmanıza gerek kalmaksızın kesintisiz bir şekilde bütün platformlardan ziyaretçilere erişip satış kaçırma ihtimalini ortadan kaldırmak mümkün.

Akıllı tetikleyicilerle ziyaretçilerinize zamanında merhaba deyin

JivoChat’ın esnek ayarlanabilir yapısı sayesinde belli koşullar gerçekleştiğinde ziyaretçiyi otomatik karşılamasını sağlamak mümkün. Akıllı tetikçiler olarak isimlendirilen bu mekanizma ile örneğin ziyaret edilen sayfaların sayısı 3 ise veya ziyaretçi “en iyi şemsiyeler” başlıklı sayfayı dolaşıyorsa veya bu sayfada 10 saniyeden çok zaman geçirmişse gibi tetikliyiciler kullanarak ziyaretçileri karşılamak mümkün.

Ziyaretçi kim?

JivoChat ziyaretçileriniz hakkında birer ip adresi olmaktan çok daha fazlasını sunar. Sosyal medya profili, paylaştığı ölçüde iletişim bilgileri, siteye nereden geldiği gibi bilgiler sayesinde ziyaretçiyi daha iyi tanımak mümkün olmaktadır.

Raporlar

Jivo’nun sohbet logları ve raporlarıyla sayesinde müşteri temsilcilerinin sunduğu servis kalitesini takip etmek kolaylaşmakta, telefon konuşmalarının aksine Jivo’da ziyaretçilerle yapılan bütün görüşmeler rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Fiyatlandırma

Temel (ücretsiz) ve Profesyonel (ücretli) olmak üzere iki ayrı sürümü bulunan yazılımda ücretsiz sürümü 5 temsilciye kadar hiç bir zaman hiç bir ücret ödemeden kullanmak mümkün. Akıllı tetikleyiciler, ziyaretçi profil bilgisi, akıllı yazım önerileri, temsilciler arası sohbet aktarımı, ziyaretçi hareketlerini canlı takip etme gibi özelliklerin yer aldığı Profesyonel Sürümü ise temsilci başına aylık 35 TL fiyatla kullanmak mümkün.

Ziyaretçileriniz müşteriye dönüşsün

JivoChat ile bilhassa e-ticaret sitelerinde ziyaretçileri -tıpkı mağazaya gelen müşterileri karşılayan satış temsilcileri gibi- karşılayarak onları doğru şekilde yönlendirmek ve bir müşteriye dönüştürmek mümkün.

Siz de buradan kaydolarak web sitenizde canlı destek sunabilirsiniz.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...