E-ticaret Siteniz İçin Doğru E Ticaret Paketleri

E-ticaret sitesi fiyatlarını daha uygun hale getirmek amacı ile tasarlanan KobiSi e ticaret paketleri günümüzde site sahibi olmak isteyen pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu paketler oldukça işlevsel bir özelliğe sahiptir. E ticaret paketleri yalnızca ekonomi ile ilişkili olmadığı için doğru paket seçimi siteye ilişkin yapılacak her türlü işlem için son derece büyük önem arz etmektedir. Sitenin üyelik işlemleri, sipariş takibi, ürün stok durumunun analizi, cari yönetim, belirli dönemlerde hazırlanan istatistik veri raporları ve kargo işlemleri gibi pek çok sürecinde aktif rol oynayan e ticaret paketleri doğru seçildiği takdirde yeni kurulan bir sitenin dahi hızla yol almasına büyük katkı sağlar.

KobiSi E-Ticaret Paketi Özellikleri Nelerdir?

KobiSi size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. E-ticaret yaparken tüm aksaklık ve sorunların önüne geçer ve oluşan açıkları sizin haberiniz olmadan kapatır. KobiSi e-ticaret paketi özellikleri de aldığınız pakete göre değişim göstermektedir.


  • Görünüm ve tasarımın oldukça büyük öneme sahip olduğu günümüz dünyasında e ticaret paketleri sitelere estetik bir görünüm kazandırmakta ve bu sayede de müşteri kitlesinin olabildiğince genişlemesine yardımcı olmaktadır.
  • Site hakkında detaylı raporlamalar yapar ve geniş çaplı istatistik verilerini sunarak sitenin işleyişi hakkında bilgi verir.
  • E-ticaret paketleri sosyal medya araçları, pazarlama ve SEO uygulamaları ile daha yüksek sayıda müşteriyi kendine çeker.
  • Paketler genel olarak tüm kredi kartları ile alışveriş olanağı sunar ve site müşterilerine kolay ödeme imkanları sağlar.
  • Birbirinden çeşitli ticaret şablonları sayesinde e ticaret paketleri ile e ticaret sitesi tasarımına oldukça şık bir görünüm kazandırmak ve siteyi ilgi odağı haline getirmek mümkündür.
  • E-ticaret paketlerinin sahip olduğu üstün SEO özellikleri sayesinde paketlerin kullanıldığı e ticaret sitesi, arama motorlarında en üst sıralara yükselebilmekte ve bu durum da sitenin ulaşabildiği müşteri kitlesinin daha da genişlemesine yardımcı olmaktadır.

E-Ticaret Paketi Fiyatları

E ticaret paketi fiyatlarına değinmeden önce e ticaret sitesinin gelişimi, ilerlemesi ve tanınması açısından paketlerin son derece büyük önem arz ettiğini söylemek gerekir. Fiyatlandırma kriterleri ise paketin içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Detaylı ve geniş çaplı bilgilendirmeler sonucunda size en uygun fiyata istediğiniz özelliklere sahip paketler bulunabilir. KobiSi e ticaret paketi fiyatları sizi zorlamayacak aralıklarda olup ihtiyacınız olanın en iyisi sunar.

Hazır E-Ticaret Paketi

E-ticaret sitesi için kullanılan paketler site sahibinin isteğine göre hazırlanır. Ancak bunun yanında günümüzde içeriği ve standartları belirli olan hazır paketler de KobiSi tarafından satışa sunulmaktadır. Hazır paketlerin içeriğine yeni bir şey eklenemez ya da var olan içerikten çıkarmalar yapılamaz. Ancak sipariş ile hazırlanan paketler e ticaret sitesi sahibinin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bu sebepten ötürü de günümüzde hazır paket kullanımı ihtiyaç sahibinin verdiği siparişler doğrultusunda hazırlanmaktadır.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...