Çay Kahve İnsan’ın bu haftaki konuğu Mutfak Perileri – video

İşinizden yorgun argın eve geldiniz ve harika ev yapımı bir çorba, taze sebzelerle yapılmış nefis bir yemek sizi bekliyor. O zaman şanslısınız. Afiyet olsun. Fakat bu kadar şanslı olmayanlar için de artık bir çözüm var: Mutfak Perileri.

Sipariş üzerine ev yemeği pişirip istenilen saatte teslim eden Mutfak Perileri bütün gün çalışıp akşam olduğunda geleneksel “Bu akşam ne yiyeceğiz?” sorusuna cevap arayan iki arkadaşın kurduğu “catering firmalarından daha butik, ev hanımı ve esnaf lokantalarından daha kurumsal” nefis bir girişim.


Pazardan aldığınız sebzeler siz yemek yapma fırsatı bulana kadar tazeliğini yitirmiş hatta bozulmuş olabilir. Yahut yemek yapacak enerjiniz olmayabilir. Ya da ne yemek yapacağınıza karar veremediniz. Ev yapımı, lezzetli ve sağlıklı bir akşam yemeği istiyorsunuz. Hazır, donmuş, yahut “fast” abur cuburlarla karnınızı doyurmak, kendinize kötülük yapmak istemiyorsunuz. İşte Mutfak Perileri bunun için var.

“Keşke biri eve geldiğimizde arkamızdan yemeğimizi getirse..”

Nasıl çalışıyor?

Mutfak Perileri’ne gün içerisinde saat 12:00’ye kadar size sunulan menüden ev yemeği siparişi verebiliyorsunuz. Saat önemli çünkü yemekler siparişler toplandıktan sonra yapılıyor. İleriki tarihler için de sipariş verebiliyorsunuz. Yemeklerin teslim edilmesini istediğiniz saati 18:00-20:30 aralığında olacak şekilde belirtip ödemenizi yaptıktan sonra yemeğiniz taze bir şekilde o saatte size ulaştırılıyor. Haftalık veya aylık siparişlerde topluca ödeme yapıp her defasında ödeme derdinden de kurtulabilirsiniz.

mutfak perileri

Yoğun çalışan, yemek yapmaktan hoşlanmayan veya vaktini buna harcamak istemeyen ama taze ev yemeğinden de vazgeçemeyenler için Mutfak Perileri biçilmiş kaftan.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...