Daktilo görünümlü kablosuz klavye ile nostajli yapın

İspanyol paçalar, uzun favoriler geri döner de bir zamanların gözdesi daktilolar geri dönemez mi? Penna kablosuz klavye tam anlamıyla bir daktilo olmasa da onun nostaljisi yaşatacak kadar güzel ve faydalı bir cihaz.

Kickstarter‘dan hedefinin neredeyse 10 katı (497 bin dolar) üzerinde bir fon toplayan bu başarılı proje siyah, beyaz, su yeşili, krem ve ahşap olmak üzere beş ayrı renk seçeneğiyle ve 119 dolardan başlayan kampanya fiyatıyla çok zarif bir kablosuz klavye sunuyor.


Indiegogo’dan ön sipariş kabul eden Penna’nın bir daktilonun mutlaka sahip olması gereken şaryosu bile var. Klavye üzerinden makro kaydetmeyi sağlayan bu zarif aparat sayesinde kaydettiğiniz komutları icra edebiliyorsunuz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yuvarlak ve diktörtgen tuş seçenekleri sunan retro klavye tek şarjla altı aylık pil ömrü vadediyor. iOS, Android ve Windows cihazlarla çalışabiliyor. Çok zarif bir çantası olan bu zarif cihaza kampanya fiyatıyla sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Çünkü kampanya bitiminde 180 dolara piyasada olacak.

Hasan Civelek

BT Magazin'in kurucusu. Kitapi kurucu ortağı. Elektronik Mühendisi. 2001'den beri PHP üzerine çalışıyor. Ubit AŞ.'de Ar-Ge direktörü ve PHP/iOS uygulama geliştiricisi olarak görev yapıyor. 2010'dan beri blogger.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...