Öğrenciler için Ücretsiz İntihal Denetleyicisi Araçları

İntihal denetleyicileri, hayatın ve mesleğin hemen hemen her alanında ihtiyaç haline gelmiştir. İntihal kontrol araçlarına ihtiyaç duyan en yaygın iki taraf, öğrenciler ve öğretmenlerdir çünkü akademik intihal son yıllarda% 70’den fazla artmıştır. Bu sadece öğrencilerin uyuşuk hale gelmeleri ve kasıtlı olarak eğirme ve çoğaltma ile ilgilenmeleri değil, aynı zamanda arama motorlarına her geçen gün büyük miktarda içerik dökülmesi nedeniyle oluşan kasıtsız intihal nedeniyle de ortaya çıkmaktadır. Son istatistiklere göre, her gün üç yüz binden fazla blog oluşturuluyor.

İnternette çok sayıda intihal tarama kaynağı mevcuttur. Yine de bugün, öğrenciler ve öğretmenler için en güvenilir olanları listeleyeceğiz, böylece sunumlarını benzersiz ve her türlü intihalden arındırabilecekler.


SearchEngineReports

Searchenginereports tarafından hazırlanan intihal denetleyicisi, web’de bulunan güvenilir araçlardan biridir. Bu intihal denetleme aracı ücretsiz bir yardımcı programdır, bu nedenle okul yönetiminden bu tesisi almayan öğretmenlerin yanı sıra öğrenciler için en iyisidir. İntihal tarayıcı aracının kullanımı çok kolaydır ve bir meslekten olmayan kişi bile ilk seferinde çalıştığını anlayabilir.

Çalışmanızı programa girmek için uygun giriş yöntemlerini kullanmanız ve “intihali kontrol et” düğmesine basitçe basmanız gerekir. Araç, doğru sonuçlar üretebilir ve size on saniyeden daha kısa sürede eksiksiz pdf raporları sağlayabilir. Tarayıcının, kullanmaya başladıktan sonra keyif alacağınız birçok ilginç özelliği vardır!

Duplichecker

Duplichecker, adından da anlaşılacağı gibi, çoğaltmanın üstesinden gelebilecek bir platformdur. Bu, kullanıcılarına çok güvenilir ve% 100 doğru hizmetler sunan bir intihal denetleme sitesidir. Bu araç ücretsizdir ancak bazı sınırlamalar vardır. Duplichecker ile bir günde elli dosyayı veya elli bin kelimeyi kontrol edebilirsiniz. Bu araç sadece öğrenciler için değil, aynı zamanda öğretmenler için en iyisi olduğunu ve kendilerine gönderilen çeşitli dosyalardaki kopyaları kontrol etmelerine yardımcı olabileceğini de bilmelisiniz. Bu temel araç, her tür kopyayı çok verimli bir şekilde bulmanıza yardımcı olabilir. Bu web sitesi intihal aracını, özellikle tez veya araştırma materyalini tararken denemelisiniz!

Small SEO Tools

Smallseotools’un intihal denetleme aracı, bu harika web sitesi tarafından sunulan yüzlerce ücretsiz hizmetten biridir. Bu intihal denetleyicisi ile günlük sınırsız miktarda içerik tanıyabileceğiniz bilmelisiniz. Çevrimiçi aracın kullanımında herhangi bir kısıtlama ve komplikasyon yoktur ve sizi ona aşık edecek birçok harika özelliğe sahip olduğunu bilmelisiniz. Araç, yenileme için ödevlerinizi karşılaştırdığı otuz milyondan fazla web sayfasına erişime sahiptir. Ayrıca, bu intihal tarayıcısı ile sadece metni kontrol etmekle kalmayıp, farklı format ve dillerde mevcut dosyaları da tamamlayabileceğimiz bilmelisiniz!

Plagiarisma

Markanın adından da anlaşılacağı gibi intihal kontrolü ile bir ilgisi var. Plagiarisma çok güvenilir bir hizmettir ve Turnitin gibi premium araçlara en iyi alternatif olarak kabul edilir. Akademik içeriği kontrol ederken eksiksiz intihal raporları ve çok doğru sonuçlar alınabilir. Şimdi, bu intihal denetleme aracı tamamen ücretsiz değildir; Bu aracın ücretsiz sürümünün bazı sınırlamaları vardır. Bu araçla ücretsiz intihal hizmetini kullanırsanız, çalışmanız yalnızca Google ve Bing veritabanıyla karşılaştırılır.

Bu intihal kontrol aracı 200’den fazla farklı dilde çalışır, bu nedenle dünyanın her yerinden öğrenciler ve öğretmenler için en iyisidir. Araçla bir hesap açmanız gerekiyor ve taramaya gitmeniz iyi olur!

Paper Rater

Bu, yazarların ve yazarların çalışmalarını yüksek kalite açısından kontrol etmelerine yardımcı olabilecek ücretsiz bir çevrimiçi redaksiyon hizmetidir. Bu aracın, araştırma makalelerini ve tezlerini hazırlayan öğrenciler ve ayrıca öğrencileri tarafından sunulan çalışmanın kalitesini kontrol etmek isteyen öğretmenler için de en iyisi olarak kabul edildiğini bilmelisiniz. Kağıt değerlendiricinin yalnızca içeriği kalite ve insan hataları açısından kontrol edemeyeceğini bilmelisiniz, aynı zamanda bu programın intihal denetleyici özelliğini de çalışmanızı her türlü çoğaltmaya karşı taramak için ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu aracın intihal denetleyicisi özelliği, bir ayda on dosyaya kadar ücretsiz tanımanıza yardımcı olabilir!

Daha birçok çevrimiçi intihal denetleme aracı var. Yine de, öğrencilere ve öğretmenlere bu programlardan birini seçmelerini tavsiye ediyoruz, çünkü bunlar sadece ücretsiz değil, aynı zamanda tamamen güvenli ve operasyonlarında güvenilir.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...