Kırtasiye ihtiyaçlarınızı hemen çözün: www.hemen.com.tr

Yaz tatili göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve okullar açıldı. Öğrencilerin ihtiyaçları çok. Hepsine yetişmeye vaktiniz olmayabilir. 8 binin üzerinde kırtasiye ürünü ve toplamda 30 bini aşkın ürün yelpazesiyle www.hemen.com.tr bu ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmeniz için sizi bekliyor.

Defterler, dosyalar, kalemlikler, boyalar, eğitici ve öğretici ürünler, el işi ürünleri, not defterleri, yapıştırıcılar ve hesap makineleri gibi çeşitli kategorilerde kaliteli ve yeni sezon ürünler 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği ile sunuluyor.


Şimdi okullu olduk

Okul dönemine özgü “Şimdi okullu olduk” kategorisinde çocukların ilgiyle takip ettiği lisanslı ürünleri bulabilirsiniz. Harika Kanatlar, Şimşek McQueen, Frozen gibi çizgi karakterlerin yanısıra Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe taraftar ürünleri de sanal raflarda mevcut.

Hobi ve outdoor ürünleri

Hemen.com.tr’de gerek çocuklar için gerekse yetişkinler için çok çeşitli hobi ve outdoor ürünleri mevcuttur. Bir kampçının olmazsa olmazı olan termoslar, çantalar, fenerler, dürbün ve çok amaçlı çakılar bunlardan bazıları.

%50’ye varan indirimler

Hemen.com.tr’nin fırsat reyonunda 75 üründe %50’ye varan indirimler sizi bekliyor. 

Türkiye’nin en iyi 10 kırtasiyesinden biri

www.hemen.com.tr’nin çatı firması Can Fotokopi Kırtasiye Dijital Baskı Matbaa Tasarım Reklam Gıda İnşaat Turizm San. Tic. AŞ. 28 yıldır lüks markalar ve bol ürün çeşitliliği ile İzmir’de hizmet veriyor. Firma, Hürriyet gazetesinin 8 Eylül 2017 tarihli nüshasında Türkiye’nin en iyi 10 kırtasiyesi arasında üçüncü olarak gösterilmiştir.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...