Kamara Sanal Ofis fiyatları ve avantajları ile sizi bekliyor

Şirket giderlerinin azalmasını sağlayan ve iş sahiplerine resmi adres kullanabilme desteği veren ofis çözüm yöntemine sanal ofis denir. Teknolojinin günden güne değişmesiyle birlikte çalışma koşulları da farklılık göstermiştir. Özellikle girişimcilik alanına rağbetin artmasıyla birlikte, iş sahipleri istedikleri yerden bir ofise ihtiyaç duymadan çalışmalarını sürdürebilir hale geldiler. Markaların ihtiyaçlarının değişmesiyle birlikte sanal ofis ve hazır ofis kavramları duyulmaya başladı. Kiralanması sonucu istenildiği zaman kullanılabilen bu ofis çözüm yöntemleri girişimciler için büyük bir avantaja dönüştü. Bu ofis yöntemleri iş yerlerinin ödemesi gereken pek çok masrafın önüne geçerek girişimcilerin sadece işlerine odaklanmalarına katkı sağlamaktadır. Kişilerin taleplerine göre günlük, haftalık ya da aylık olacak şekilde anlaşma yaparak ofisleri kiralayabilmektedir. Girişimcilerin kendilerinin sahip olacağı gerçek bir ofise kıyasla sanal ofislerin fiyatları oldukça uygundur. Tercih edilme sebepleri arasında elektrik ve su faturası, çalışan masrafları, ADSL ve telefon faturaları gibi masrafların bulunmaması yer almaktadır. Ayriyeten kişilerin kiralayacakları ofisler şık bir tasarıma sahip olup oldukça donanımlıdır. Ekstra sekreter ya da temizlik elemanına ihtiyaç duyulmamaktadır. İstanbul Avrupa yakası sanal ofis imkanları da mevcuttur.

Sanal Ofis Uygulamasının Çalışma Sistemi Nasıldır?

Firmaların tüm resmi işlemlerinde kullanabileceği sanal ofis uygulamasında gelen telefonlar sekreterya tarafından karşılanmaktadır. Kargo ve evrak teslimi gibi işlemler firma yetkilisi adına sanal ofis elemanları tarafından karşılanarak ilgili birime ulaştırılmaktadır. Freelance, home ofis mantığında çalışan kişiler bu ofis tarzını tercih ederek benimsemektedir. Farklı mesleklerin sayılarındaki artış sebebiyle de sanal ofislerin tercih edilme sıklığı da artmaktadır. İşlerini sahada yürüten, ofis içerisinde bulunmayan veya yeni iş kuracak olan kişiler için oldukça avantajlı olan sanal ofisler şirket giderlerini azaltmak için oldukça ideal bir yöntemdir. İş sahiplerinin kiralayacağı ofislerin pahalılığı göz önünde bulundurulduğunda geleneksel bir ofis tercih etmek firmalar için dezavantaj olabilmektedir. Mali anlamda kolaylık sağlayan sanal ofislerse her açıdan avantajlıdır. Geleneksel bir ofis açmak maddi manevi iş sahiplerinin stresli bir sürece girmesine sebep olmaktadır. İşlerine olan motivasyonu kaybetmelerine sebep olabilmektedir. İstanbul’da ofis arayışı içerisinde olanlar Avrupa yakası sanal ofis imkanlarından faydalanabilirler.


Her iş sahibinin en büyük isteklerinden birisi hem güvenilir hem de resmi bir adrese sahip olmaktır. Sanal ofisler girişimcilere ve yeni iş kuranlara bu imkanı sağlamaktadır. Güzel bir lokasyonu sanal ofis aracılığıyla lokasyon olarak kullanmak mümkündür. Bununla birlikte telefon hattı ve sekreter hizmeti de verilmektedir. Sanal ofis beraberinde gelen sekreter hizmeti gelen aramaları karşılar, bilgi verir ve önemli notları firma sahibine iletir. Oldukça profesyonel bir işleyişin hakim olduğu sanal ofislerde müşterilerin memnuniyeti her daim önceliklidir. Dolayısıyla bu çalışma yöntemiyle firma imajı hiçbir şekilde hasar görmeyecektir. Sanal ofisler sayesinde; sektör farkı gözetmeksizin bir işe sahip olan, yeni girişimde bulunmak isteyen ya da gereksiz ofis masraflarından kaçınmak isteyen kişiler resmi adres ve telefon desteği olarak sağlam bir imaj oluşturabilmektedir. Haftalık ya da aylık gerçekleştirdiği toplantı durumuna göre kişiler istedikleri sanal ofis paketini tercih edebilmektedir. Kamara firmasının Avrupa yakası sanal ofis seçenekleri, İstanbul’un en güzide ilçelerinde yer almaktadır.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...