İş seyahatleri için Corebit ve Amadeus’dan yerli çözüm: Bizitravel

Yerli yazılım firmalarımızdan Corebit ve Amadeus Türkiye işbirliği ile iş seyahatlerine yönelik yeni ve kolay bir rezervasyon/biletleme çözümü geliyor: Bizitravel.

Bizitravel biletlemenin yanısıra onay akışları, uçuş takibi, masraf yönetimi ve raporlama gibi ihtiyaçları da karşılayarak işletlemerin iş seyahatlerini planlama ve yönetiminde sektöre yön verecek.


Bizitravel kullanıcısı tüm acenteler teknoloji yatırımı yapmadan kurumsal müşterilerine hizmet verme imkana sahip oluyor.

Amadeus Türkiye Genel Müdürü Eric Willems: Her zaman acentelerimize maksimum fayda sağlamak için çalışıyoruz. Ürün stratejimizi acentelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bizitravel, kolay kullanımı, kolay konfigürasyon ve hızlı implementasyonu sayesinde kurumlara çok uygun ve ölçeklenebilir bir sistem. Bizitravel ile şirketlerin çalışabileceği bir çözüm sunarak acentelerimizin iş hacimlerini artırmayı, işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak ileri teknoloji çözümler sunmayı hedefliyoruz.

 

Corebit kurucu ortağı Yusuf Önder Us: Geliştirdiğimiz yeni çözüm “bizitravel” ile sunacağımız avantajları iki farklı çatı altında değerlendiriyoruz. Bunlardan birincisi acenteler için sunacağımız avantajlar. Acentelerimiz daha verimli çalışarak, zamanı daha iyi yönetebilecekler. Yeni ürünümüz acentelere, çok yüksek yatırım maliyetleri gerektiren ve sürekli takip edilmesi gereken teknolojiyi uygun fiyatla alıp rekabet edebilir konuma gelmesi için destek olacak. Mesai saatleri dışında da çalışan bir sistemle kullanıcılara ihtiyaç duydukları anda rezervasyon ve biletleme yapabilme olanağı ve kendi anlaşmalı uçak ve otel fiyatlarını müşteriye yansıtabilme gibi imkanlar sunacak.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...