Henes Broon’dan 4×4 elektrikli oyuncaklar

Çocukluğunuzda minik bir arabam olsun, dağ bayır gezeyim hayalleri kurdunuz mu? Pek çoğumuz küçükken yaşayamadığımız bu rüyayı şimdi kendi çocuklarımıza akülü araba alarak tattırmak istiyoruz ancak piyasadaki pek çok oyuncak hayallerimizdekine yaklaşamıyor bile. Henes Broon marka 4×4 elektrikli oyuncak araçlar müstesna!

Yanlış değil, bu araçlar gerçekten 4×4 özelliğe sahip. Bağımsız süspansiyonlar, 24 V güçlü elektrik motoru ile asfalt, çamur, çimen demeden bu araçları kullanmak mümkün. İleri, boş ve geri olmak üzere 3 kademeli elektronik şanzımanı bulunan araçlarda modeline göre gösterge paneli veya Android tablet yer alıyor. Aracın taşıma kapasitesi 35 kg.


Araçlar radyo dalgalarıyla uzaktan kumanda edilebiliyor. Dolayısıyla çocuklar için biraz fazla olan bu oyuncakları uzaktan kumanda ederek aslında daha çok siz kullanıyorsunuz.

Ön ve arka LED farları, dönüş sinyalleri,  geri vites lambaları, açılır kapıları, katlanır aynaları, bagaj ve motor kaputuna kadar gerçek bir otomobilden farksız olan bu oyuncakların ülkemizde de satışı bulunuyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...