Gamer’lara hitap eden e-ticaret sitesi GameForce.com.tr hizmete girdi

Bilgisayar oyunu deyince bazıları için akan sular durur. Siz düz yolda nasıl yürüyeyim de düşmeyeyim derken onlar bilgisayar başında gerekirse 11 tuşa aynı anda basıp düşmanı kovalamanın, bir leveli daha atlamanın peşindedirler.

Hal böyle olunca bunun için sadece el kıvraklığı yeterli gelmiyor. En başta kuvvetli bir bilgisayar, canavar gibi bir ekran kartı, sırf oyun için tasarlanmış klavyeler, fareler ve daha neler neler gerekir.


İşte “gamer” diye adlandırılan bilgisayar oyunu tutkunlarının bu dertlerine çare olabilecek gamerlara yönelik performans bilgisayarlarından mobil cihazlar için üretilmiş çeşitli aksesuarlara kadar yüzlerce ürünün bulunduğu GameForce 1 Ağustos’tan itibaen hizmete girdi.

Dijital Girişim Mutfağı tarafından oluşturulan GameForce geniş ürün yelpazesiyle daha ilk günlerden oyun meraklılarının dikkatini çekmeye başladı bile.

Müşterilerine kaliteli ve pek çok kişinin tercih ettiği markaları sunan sitede Conn Bilgisayar, Everest, LinkTech, Cooler Master, Zalman, CM Storm, FSP gibi markaların ürünlerini bulabilirsiniz. Bir gamer’in ihtiyacı olan herşey burada..

gameforce1

Sıvı Soğutmalı Konfigüre Bilgisayar GameForce’da

GameForce oyuncuların “olmazsa olmaz” ihtiyaçlarından performans bilgisayarları için rakiplerinin sunmadığı bir kolaylığı sunuyor. Performans bilgisayarını kendisi oluşturmak isteyenler, site üzerinden istediği özellikte ürünü oluşturup siparişini verebiliyor. Eklediği parçalara göre fiyat değişikliğini anında görüp bütçesine göre hareket edebiliyor.

GameForce’un kurucu ortaklarından Salih Çaktı: “Gamer’lar için sadece ürün satmıyoruz. Onlara hayat tarzı sunuyoruz”

Şirketin kurucularından Salih Çaktı gamerların sadece oyun oynarken değil günlük yaşamlarında da gamer kimliklerini yaşatabilecekleri bir hayat tarzı sunduklarını ifade ediyor. Diğer kurucu ortak İbrahim Çaktı da GameForce’un diğer teknoloji ürünleri satan mağazalardan farklı olarak sadece gamer ürünlerine odaklandıklarını, sundukları teknik desteğin de bu yönde olduğunu belirtti. GameForce bu yönüyle rakip satıcılardan farklılaşıp bir adım öne geçmeyi hedefliyor.

gameforce indirim kuponu

BT Magazin’e özel İndirim Kuponu

GameForce‘dan BT Magazin okurlarına özel bir indirim var. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde BTMAGAZIN kodunu kullanarak 50 TL indirim kullanabilirsiniz.

Dijital Girişim Mutfağı Digi.Kitchen dijital iş geliştirme ajansı olarak Eylül 2013 tarihinde kuruldu. E-ticaret danışmanlığı, dijitalleşme yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama gibi birçok alanda çalışmalar yürütüyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...