FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi 4-5 Kasım’da Ankara’da yapılacak

Millî Eğitim Bakanlığı bünyesindeki Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü‘nce Ankara’da gerçekleştirilecek olan Eğitimde FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ) 4-5 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara’da The Green Park Otel’de gerçekleştirilecek.

Eğitim teknolojilerini konu alan zirvede akademisyenler, karar vericiler, uzmanlar, öğretmen ve öğrenciler, sivil toplum temsilcileri ile özel sektörün buluşması amaçlanmaktadır. Sunumlar, konuşmalar ve atölye çalışmaları yapılacak olan zirvede FATİH Projesi kapsamında eğitim teknolojileri ve öğretmen – öğrenci ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi konulara yönelik içerikler yer alacaktır.


BT Magazin olarak yakından takip edip çalışmalarını desteklediğimiz ve duyurduğumuz Kitapi Ücretsiz Kütüphane Otomasyonu Projesi de bu zirvede 5 Kasım Cumartesi günü yapılacak oturumlarda kurucular Hasan Civelek ve Sefa Avcılar tarafından anlatılacaktır.

Kitapi projesi Bilişim Yıldızları 2016 Yarışmasında katıldığı kategoride 1. olmuştu.

1 Kasım 2016 tarihine kadar dinleyici olarak zirveye kayıt yapılabilmektedir. Zirvenin taslak programını buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: Kitapi

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...