Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı: Digitalzone’16

Zeo aracılığıyla dijital pazarlama alanıyla ilgilenenler için 21-22 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Şişli’de Digitalzone’16 konferansı düzenleniyor.
Bu sene dördüncüsü gerçekleşecek olan konferans önceki yıllarda SEOzone adıyla yapılıyordu.

Yiğit Konur’un kurucusu olduğu Zeo ekibi tarafından düzenlenen bu etkinlik her sene gelişerek ve büyüyerek dijital pazarlama alanında yerini sağlamlaştırıyor. İlki 2013 senesinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda “SEOzone” adı altında 200 katılımcıyla beraber gerçekleşmişti. 2014’de Radisson Blu Hotel’de 400 katılımcı sayısına ulaşan Digitalzone, 2015 senesinde “Contentzone” ve “SEOzone” konferanslarının birleşimiyle 600’ün üzerinde katılımcı ile düzenlenmişti.


Bu sene 21-22 Ekim tarihlerinde, yenilenen adı “Digitalzone’16” ile gerçekleşecek olan bu konferansta 700 katılımcının ağırlanması beklenmektedir. Dijital pazarlamanın her geçen gün önem kazanması, etkinliğe katılacak olan konuşmacılar, katılımcıların kendi alanlarında network kurabilme imkânı ve bilet fiyatlarının yurt dışındaki diğer örneklerine göre bir hayli uygun olması nedeniyle bu seneki katılımın yüksek olması bekleniyor.

Digitalzone’16 konuşmacıları

▪ Rand Fishkin: MOZ
▪ Wil Reynolds: SEER Interactive
▪ Gary Illyes: Google
▪ Brian Dean: Backlinko
▪ Yiğit Konur: ZEO
▪ Cosmin Negrescu: SEOmonitor
▪ Judith Lewis: Huffington Post
▪ Tom Anthony: Distilled
▪ Andre Alpar: Performics
▪ Alexandra Tachalova: DigitalOlympus.net
▪ Serbay Arda Ayzit: SEM
▪ İlyas Teker: Uluslararası SEO danışmanı
▪ Uğur Eskici: n11.com
▪ Okan Kortan: Hepsiburada.com
▪ Mehmet Aktuğ: ZEO

Digitalzone’16 etkinliği, dijital pazarlama alanında profesyonel anlamda isim yapmış konuşmacıları dinleme ve 22 Ekim tarihinde düzenlenecek olan SEO Lounge oturumlarında katılımcıların, sorularıyla ve deneyimleriyle interaktif bir şekilde katılma fırsatlarını sunuyor. Bu sene 4.sü, 21-22 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Şişli’de gerçekleşecek olan Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı Digitalzone’16’ya katılmak, hakkında daha fazla bilgi edinmek ve her türlü sorunuz için Zeo.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...