Assa Teknoloji IMEX İstanbul Fuarında

Organizasyonların karmaşık ihtiyaçlarını bütüncül olarak ele olan Assa Teknoloji, 14-17 Eylül 2023 tarihleri arasında sekizinci holde, 8E162 stand numarası ile IMEX İstanbul – 3. Teknoloji ve Bilişim Fuarı’na katılarak sektörel paydaşları ile buluşacak.

Sektörün gerek ulusal gerekse uluslararası alandaki tüm öncü kurumlarını bir araya getirerek ülkemizde uluslararası bir buluşma ortamı sağlayan IMEX İstanbul, 14-17 Eylül 2023 tarihleri arasında bilişim, yazılım, iletişim, tüketici elektroniği, oyun ve yeni teknoloji konuları ana başlıklarını ele alacak. Kurulduğu günden itibaren bütüncül, güncel ve çözüm odaklı anlayışı ile varlığını sürdüren Assa Teknoloji, 25 yıla yakın uluslararası deneyimi ile yazılım geliştirmeden yapay zekaya, dijital pazarlamadan Alman pazarındaki danışmanlıklara kadar geniş hizmet yelpazesine uygun bu başlıklar kapsamında ziyaretçilerini ağırlayacak. Şirketin pazarlama müdürü Ceren ÇETİNKAYA fuar katılımı ile ilgili; Assa Teknoloji olarak bu yıl da sektördeki tüm paydaşlarla buluşacakları ve yatırımları ile güçlenen hizmetleriyle güncel teknoloji çözümlerini detaylandırabilme fırsatı yakaladıkları için mutlu olduklarını söyledi. Bu yılki fuar katılımlarının yapay zeka ekibiyle gerçekleşeceğini belirten ÇETİNKAYA, yeni ekibin heyecanının fuara da yansıyacağını düşündüğünü ifade etti.


Deneyimli yazılım, pazarlama ve satış ekiplerinin yanı sıra Assa Teknoloji’nin bünyesine yeni kattığı yapay zeka ekibinin de fuara katılım sağlayacak olmasıyla, yapay zeka ekibinin hem ulusal hem uluslararası alanda gerçekleştirmeyi planladıkları yapay zeka algoritmaları ve yazılım destekleri gibi birçok proje hakkında detaylı bilgi paylaşılması da bekleniyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...