RunSocial ile gerçek koşu bandında sanal parkurlarda yarışın

Büyük bir azimle koşu bandı satın alıp bir süre sonra hevesini yitirenlerden misiniz? RunSocial iOS uygulaması sizi tekrar eski heyecanınıza kavuşturabilir.

Uygulama ile Kaliforniya Ölüm Vadisi, İtalya Tuscany, Londra maratonu, Alp dağları, Tibet gibi onlarca rotada kilometrelerce kaydedilmiş HD çözünürlükte gerçek videolar üzerinde sanal karakterinizle koşabilir, arkadaşlarınızla veya ağdaki diğer koşucularla yarış yapabilirsiniz.


Güzergah üzerindeyken gerçek zamanlı olarak diğer koşucuları da izleyebileceğiniz platformda performansınızı takip edebilir, diğer kullanıcılara ve sosyal medyaya paylaşabilirsiniz.

iPhone için de uyumlu olan RunSocial’da daha güzel bir deneyim elde etmek için iPad tercih edebilir, HDMI ya da Apple TV üzerinden daha büyük bir ekran kullanmak isteyebilirsiniz.

Ayrıca koşu bandınızın anlık hızını yazılıma yansıtabilmek ve avatarınızı parkur üzerinde eşzamanlayabilmek için ThreadTracker isimli donanımı satın almak isteyebilirsiniz. Bu cihaz olmadığı takdirde koşu bandınızın sabit hızını uygulamayı kullanırken sizin belirtmeniz gerekiyor. Yazılımın web sitesindeki mağazada koşu bandı konsoluna yerleştirebileceğiniz bir iPad tutucu da yer alıyor.

RunSocial Apple’ın Sağlık uygulamasıyla entegre çalışıyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...