N11 Entegrasyonu 

Marka adınızın daha fazla kişi tarafından bilinmesi için N11 entegrasyonu size sunulan önemli fırsatlardan biridir. İnsanların sanal pazar yerlerine olan ilgisinin artması, bu tarz platformları ürün ve hizmet üreticileri açısından avantajlı hale getirmiştir. Böylece satış hedeflerinize daha kısa süre içerisinde ulaşabilir, zaman tasarrufu sağlayabilir ve potansiyel müşterilerinizi keşfederek, firmanızın büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Açacağınız n11 mağazam ile tek bir panel aracılığıyla birden fazla pazar yerinde bulunabilir, bu alanlarda kontrolü rahatça sağlayabilirsiniz. Bu imkanlardan ve çok daha fazlasından yararlanabilmek için n11 mağaza açma şartları hakkında bilgi edinmenizde yarar var. Şartları sağlayıp sitenizi n11 ile entegre ettiğinizde, yapacağınız her güncelleme her iki mağazanıza da otomatik olarak yansıyacaktır. Böylece yönetim için daha az çaba sarf edebilirsiniz.

N11 E-Ticaret Entegrasyonu 

E-ticaret sistemi günümüzde küçük ya da büyük fark etmeksizin çok sayıda işletme tarafından kullanılır. Fiziksel mağaza açmanın masraflı olması firma sahiplerini bu alanda daha da yönlendirmektedir. Müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayan bu platform belli bir bölge ile sınırlı olmayan, dört bir yandan ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kuracağınız n11 mağazam ile satış ve gelir hedeflerinize çabucak ulaşmanız mümkün hale gelecektir. Ancak bunun için profesyonel destek almanız her açıdan size büyük fayda sağlayacaktır.


Ürün ya da hizmet satışı yapmak için öncelikle kendinize bir e-ticaret sitesi kurmanız gerekiyor. Bu amaçla size özel hazırlanan ya da farklı içeriklere sahip olan e-ticaret paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Paketler sayesinde site kullanımına birkaç dakika içerisinde başlayabilir ve hiç vakit kaybetmeden potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Bundan sonraki adımda yapacağınız tek şey n11 entegrasyonu olacaktır. Bunun nasıl yapılacağı ise KOBİSİ’nin alanında uzman ekibi tarafından size aktarılacaktır. Linke tıklayarak, n11 entegrasyonu hakkında fikir edinebilirsiniz. https://www.kobisi.com/n11-entegrasyonu

E Ticaret ve n11 Mağaza Açma 

n11 mağaza açma şartları içerisinde, ilk sırada e-ticaret sitenizin olması gelmektedir. Bu koşulu sağladıktan sonra entegrasyon işlemine başlayabilirsiniz. Bunun için n11 tarafından verilen API bilgilerine ihtiyacınız var. Alınan bu bilgiler n11 entegrasyonu paneline girilir ve ardından kategori eşleştirmeleri yapılır. Daha sonra ürün detay ayarlarının yapılmasıyla birlikte mağazanızı satışa hazır hale getirebilirsiniz. Bu aşamaların her birinin eksiksiz ve doğru şekilde yapılması önemlidir. Bunu sağlamak adına KOBİSİ size uzman ekibi ile kesintisiz destek vermektedir. Böylece açacağınız n11 mağazası sorunsuz şekilde daha fazla kişiye ulaşacak ve mağazanızda satışlarınız artacaktır. N11 mağaza açma işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına KOBİSİ aracılığıyla erişebilirsiniz.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...