Influencer ve Markalar İçin Dünya’da Bilinen İlk Pazar Yeri: ILONSI

Kendi markanızın ajansı olmaya hazır mısınız? Bunun için piyasada olan Ilonsi, Influencer ve Markaları birleştiren kolay ve hızlı iş birliği ortamı sağlayan global bir pazaryeridir. 

App Store ve Play Store’da şuan Beta versiyonuyla piyasada varolan Ilonsi, birkaç ay içinde çıkacak yeni versiyonuyla Influencer Marketing alanında sektöre damga vurmayı hedefliyor.


Peki ILONSI nasıl çalışır?

ILONSI ücretsiz olarak indirilerek, kolayca marka veya influencer olarak hesap oluşturulur. Sonrasında marka olarak hesap açan marka sahibi iş birliği için ilan verebilir veya filtreleme sistemimizle bulduğu influencera direkt olarak sözleşme gönderebilir.  Ilonsi’de ürün ve ödeme yoluyla iş birliği gerçekleştirilebilir. Markadan herhangi bir komisyon talep edilmez.

Marka sahibi influencer ararken:

  • Yaş,
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanları
  • Etkileşim Oranı
  • Hedef Ülke
  • Paylaşım için istenen sosyal medya platformu vb. kriteleri uygulamamızda filtreleyebilir.

Influencer olan kullanıcılarımız ise marka ilanlarına başvurabilir veya direkt marka tarafından sözleşme alabilir. Influencer, ödeme almadan marka reklamını yapmamalıdır. Ödeme aldıktan sonra, markanın sözleşmede belirttiği şartlar çerçevesinde influencer reklamı yapmakla yükümlüdür. Eğer influencer, belirtilen şartlarda reklam yapmazsa yapılan ödeme geri çekilir.

Ilonsi, Instagram ile entegrasyona sahiptir. Bu şekilde Ilonsi’de markalar, influencer profillerinin bilgilerinden ve profilin gerçekliliğinden emin bir şekilde iş birliği yaparlar.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...