Feyk iPhone mesajlarıyla fenomen olun

Sosyal medyada dolaşan birbirinden komik kısa mesaj görüntülerine mutlaka denk gelmişsinizdir. Hepsinin değilse de en azından büyük bir kısmının kurmaca olduğu malum olan bu mesajları üretmek oldukça kolay. Bunun için arkadaşınızın ya da annenizin telefonunu kullanmaya bile gerek yok.

Feyk mesaj siteleri ile internet üzerinden kendi ekran görüntü oluşturabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi Fake iPhone Text. Yapmanız gereken kimle yazıştığınıza karar verip mesajları tek tek oluşturmak. Saati, şebeke türünü hatta şebeke adını bile değiştirebiliyorsunuz. Gerçi bu linkini verdiğimiz sitede şebeke adını bir listeden seçmeniz gerekiyor ve aralarında yerli firmalar bulunmuyor. Ancak azmeden için bunu değiştirmek de zor değil. Google Chrome’daki Inspect özelliği ile -veya favori tarayıcınızın benzer bir aracını kullanarak- şebeke listesini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.


Bu sitede mesaj ekranı gayet iyi tasarlanmış. Herhangi bir mesajı silebileceğiniz gibi üzerine tıklayarak düzenleme yapmanız, mesajlarda fotoğraf kullanmanız da mümkün.

Şebeke listesini istediğiniz gibi güncellemek için Google Chrome’da listeye sağ tıklayıp “Inspect” yapabilirsiniz.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...