En İyi Ücretsiz Casus Uygulamaları

Günümüzde bilgiye erişim parmak ucunda. Bununla birlikte, bazen yanlış türden bilgiler isteksiz katılımcılara sunulabilir veya basitçe, başka bir yerde verimli bir şekilde harcanabilecek zamanı kaybetmesine neden olabilir. Bu nedenle, çevrimiçi avcıların ve uygunsuz içeriğin onu hoş karşılamayanların yolunu bulmasını önlemek için bu bilgileri filtreleyebilmek önemlidir. İlgili bir ebeveyn veya temkinli bir işveren olsun, her bir kişinin ihtiyacına uygun farklı özelliklere sahip, yalnızca bugün kullanılabilen birçok Casus Uygulaması vardır. Sektördeki büyük isimler arasında mSpy, Spyine, XNSPY, Snoopza, Cocospy ve Spyic sayılabilir. Çoğunun hem Android hem de IOS uyumluluğu vardır, ancak bir Casus Uygulama seçmeden önce bunu onaylamak her zaman akıllıca olacaktır. Bu nedenle, mSpy Ücretsiz Deneme Sürümü gibi ücretsiz denemeler, bilinçli bir karar vermek için kullanışlıdır.

En iyi ücretsiz casus uygulamasını bulmak için mevcut birçok seçeneği gözden geçirmek kolay değildir, ancak aramanıza başlarken ve sizin için en iyisini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır.


En İyi Casus Yazılım Nasıl Seçilir

Bir casus uygulama seçim sürecine başlamadan önce kendi verilerinizin güvenliğini sağlamak çok önemlidir. Yasal olarak lisanslandıklarından emin olarak, uygulamanın geliştiricilerinin güvenilirliğini doğrulamanız gerekir. Ücretsiz ve ücretli paket anlaşmaları dahil olmak üzere her uygulamanın açıklaması ve özellikleri hakkında daha fazla araştırma yapın. Bazı casus uygulamalarının, kullanıcıların bilinçli bir karar vermeleri için tüm özellikleri test etmeleri için mSpy Ücretsiz Deneme gibi ücretsiz denemeleri bile vardır. Ayrıca, kendi ihtiyaçlarınızla karşılaştırmak için yazmadan önce diğer kullanıcıların yaptığı yorumları da görebilirsiniz.

Her izleme uygulamasının kendi özellikleri vardır, ancak çoğu, standart olarak aramaları, mesajları, coğrafi konumları, ücretsiz telefon izleme programı ve tarama geçmişini izleme, yönetme ve izleme gibi özelliklere ve her paket anlaşmasına göre daha fazla seçeneğe sahiptir.

mSpy Nasıl Kurulur

mSpy, hedef cihazda gerçekleştirilen farklı işlevleri izlemek ve takip etmek için kullanılan, arka planda tespit edilmeden çalışan güçlü bir araçtır. Hem Android hem de iPhone tabanlı işletim sistemleri için mevcuttur. Kullanıcı dostu bir arayüz ve Casus Uygulamalar için mevcut en basit indirme seçeneklerinden birini sağlar. Uygulamayı indirip kurmak ve herhangi bir cihazı izlemeye başlamak 10 dakikadan fazla sürmez. mSpy’ı kurmadan önce, mSpy ile uyumlu olduğundan emin olarak, izlemeyi düşündüğünüz cihaza fiziksel erişim elde edebilmeniz gerektiğine dikkat etmek önemlidir. 2010’dan önceki Android’ler ve IOS işletim sistemleri mSpy ile çalışmayacaktır. mSpy’ı kurmadan önce internete bağlı olduğundan, güvenlik duvarlarının ve antivirüslerin devre dışı bırakıldığından emin olun.

İhtiyacınız olan tek şey, bir mSpy hesabı oluşturmak için geçerli e-posta adresiniz ve ardından mSpy Kontrol Panelinden gizli sürümü indirirken aldığınız talimatları izlemek. Hedef cihazı işletim sistemine göre seçerek, ihtiyaçlarınızı karşılayan mSpy paketini seçme seçeneğine sahip olacaksınız. Mevcut seçenekler arasında temel ve premium paketler, 3 cihaza kadar izlenebilen bir aile paketi ve mSpy ücretsiz deneme sürümü bulunur.

Süreçler boyunca size rehberlik edecek çevrimiçi eğitimler vardır ve bunu yaparken, farklı işletim sistemleri için yüklemeler arasında aklınızda bulundurmanız gereken bazı temel farklılıklar şunlardır:

Android Telefonda

Ortalama kurulum süresi 10 dakikadır ve indirme ve kurulum doğrudan mobil cihaz üzerinden yapılabilir. Yalnızca mSpy kurulumundan sonra silinen mesajlara (gelen veya giden) erişilebilir, Keylogger ve mAssistence özellikleri, herhangi bir sosyal medya uygulamasında silinen mesajlara daha fazla erişim sağlar. Android cihazlarda giden mesajlara erişmek için rooting gerekmez.

Jailbreak Yapılmış iPhone

Bu durumda mSpy’ı yüklemek ve kullanmak için telefonun Apple Kimliğine ve şifresine ihtiyacınız vardır. İCloud yedeklemesini etkinleştirmek üzere doğrulama kodunu almak için hedef cihaza fiziksel erişim sağlamalısınız. Bu şekilde, yedeklemeden sonra silinen mesajlara erişebilirsiniz. Telefonda bulunabilecek diğer sosyal medyaya özellikler kazandırmak, fotoğraflarını, videolarını, gönderilerini, mesajlarını, aramalarını, diğerlerinin yanı sıra coğrafi konumlarını izlemek için bir jailbreak gereklidir.

Jailbreak Yapmadan Çözüm Artık Mevcut

İyi haber şu ki, mSpy artık satın alınabilecek jailbreak gerektirmeyen bir pakete sahip. Bir kez daha, hedef telefonun Apple Kimliğine ve şifresine erişiminiz olması gerekir, böylece kurulumdan sonra silinen mesajlar için iCloud’a da erişebilirsiniz. Diğerleri gibi, istediğiniz paketi seçmeden önce bir mSpy hesabı oluşturmak için geçerli bir e-postaya ihtiyacınız var. Bu durumda aynı standartlar geçerlidir. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra size daha fazla talimat gönderilecektir. Hedef telefona fiziksel erişiminiz olması durumunda mSpy’ın kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Daha önce bahsedilen tüm vakaları göz önüne alarak, hangi paketin kendilerine en uygun olduğuna karar vermek için mSpy’ı ilk kez kullanacaklar mSpy Ücretsiz Deneme Sürümünü görüntüleyebilirler.

Uzaktan Kurulum

Başarılı bir mSpy yüklemesi için mSpy’ın mobil cihaza doğrudan yüklenmesi gerekir. Bu noktada uzaktan kurulum mevcut değildir ve bunun ile ilgili yaklaşan bir seçenek hakkında henüz bir bilgi yoktur.

Sonuç

mSpy Ücretsiz Deneme Sürümü de dahil olmak üzere mSpy kurulumu hedef cihaz gösterilmeyecek, bunun yerine arka plan modunda çalışacak. Kaldırma işlemi, yalnızca mSpy müşterileri için özel talimatların alınmasıyla mümkündür. Müşteri talimatı olmadan hedef cihazdan mSpy kurulumunu kaldırmaya dair herhangi girişimde bulunulması durumunda mSpy müşterisi olarak bir bildirim alacaksınız. Unutmayın ki, mSpy çok dilli teknik destek dahil olmak üzere, herhangi bir sorunuz olması durumunda her zaman 7 gün 24 saat hizmetinizdedir, böylece sevdiklerinizi veya işinizi korumak için içiniz rahat bir şekilde mSpy’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendi verilerinizin korunduğundan ve tüm beklentilerinizin ve taleplerinizin karşıladığından emin olmak için casus uygulamanızı akıllıca seçerek güvenilir bir kaynaktan temin ediniz.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...