Başka Bir Şey YouTube kanalı 2. sezonla kapılarını yeniden açtı

İki sene önce “Başka Bir Şey” isimli bir YouTube kanalı açarak, gerçekten de eşi benzeri olmayan bir içerikle insanlarla buluşan Edelkrone firması 2. sezonla kanalı yeniden açtı.

İlk sezonda firmanın Ankara’daki “Yarın” ofisinden çıkan ürünlerin hikayelerini başlangıcından sonuna kadar geçen tüm süreçlerle anlatan ve bu sırada paha biçilemez deneyimleri izleyicilerle paylaşan Kadir Köymen liderliğindeki ekip ikinci sezonda her ne kadar araya uçuk kaçık spontane projeler koymayacağız deseler de ilk bölümde yine maharetlerini konuşturup asıl ilgi alanları olan sinema/video ekipmanları dışında başarılı bir ürünü anlatıyorlar.


Yayınladıkları videolar yoğun bir şekilde rağbet gördüğü ve videolarda emeği geçen insanların samimiyeti yüzlerinden okunduğu için firma çalışanlarıyla tanışmak isteyenler tarafından sürekli meşgul edilme durumunda kalan Edelkrone personeli bu soruna da bir çözüm getirerek haftanın sadece Çarşamba gününde ve 13:00-15:00 saatleri arasında kapılarını herkese açtıklarını duyurdu. Edelkrone ekibi ile tanışmak, onlara soru sormak ve doya doya inovasyon, girişimcilik konuşmak isteyen herkes bu saatlerde kabul edilecek.

Firmanın YouTube kanalına buradan abone olabilirsiniz.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...