Başarıya ulaşmanın verimli yolu: E-mail pazarlama hizmetleri

E-mail pazarlama; diğer pazarlama yöntemleri arasında getirisi en üst düzeyde olan pazarlama çeşitlerinden biridir. Dijital platformlarda en çok tercih edilen e-mail pazarlama yönteminden istenilen verimi almak için belli başlı stratejileri bilmek yeterli olmaktadır.

Toplu Mail Gönderimi ile Hedeflediğiniz Başarıya Ulaşın!

İşletmelerini büyütmek isteyen markaların hedefledikleri başarıya ulaşabilmeleri için mevcut müşteri kitlesiyle düzenli ve başarılı bir iletişim kurabiliyor olması oldukça önemlidir. Toplu mail gönderimi, markaların akıllarda kalma oranını artıracağı için oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. Markaların tıklanma oranlarının düşük olması, hedef müşteri kitlesine ne kadar hitap edebildiğiyle ilgilidir. Bunun için yapılabilecek e-posta kampanyaları, kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmak için önemli bir adımdır.


Yapay zeka destekli e-posta pazarlama servis sağlayıcısı olan SendPulse, Türkiye’de de faaliyete geçerek pek çok markanın hedeflediği başarıya ulaşabilmesi için hizmet vermektedir. Merkezi New York’ta bulunan SendPulse’nin; Rusya, Ukrayna, ABD ve Brezilya’da da ofisleri bulunmaktadır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden yapay zeka platformu, hedef müşteri kitlesinin ilgisini çekebilecek en etkin tanıtımın yapılması imkanını sunmaktadır. Uluslararası bir e-posta pazarlama tecrübesine sahip olan marka, e-posta pazarlamacılarının yapacakları çalışmalarda otomatik olarak dönüşüm oranını artırmalarını hedeflemektedir. En çok tercih edilen yöntemlerden biri olan e-mail pazarlama hizmetleri, günümüzde de pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir. Düşük maliyetli olması, pazarlama çalışmalarına erken test olanağı sağlaması, ölçülebilir olması ve müşteri kitlesiyle sürekli bir iletişim imkanı sağlaması yönüyle oldukça başarılıdır.

E-Posta Pazarlama Yöntemlerinizi Güçlendirin


E-posta pazarlama hizmetleri, işletmelerin müşterileriyle etkin bir iletişim kurmalarını sağlayan en etkili yöntemlerden biridir. Siteye geri bildirimde bulunmayan kişilerin belirlenerek harekete geçirilmesi gibi yöntemler e-posta pazarlama hizmetleri sayesinde mümkün olabilmektedir. Sitede durağan gözüken, uzun süredir alışveriş yapmayan kullanıcılara toplu mail göndererek daha önce satın aldıkları ürünlerle ilişkili ürünlerin yer aldığı e-postalar gönderilebilmektedir. Böylelikle hem müşteri kitlesi yeni ürünlerden haberdar olmuş olur hem de geri dönüş oranının artmasını sağlamış olur. Bu gibi teknikler, müşterileri satın almaya yönlendiren önemli detaylardır.

E-posta pazarlama, müşteri kitlesiyle aktif olarak iletişim kurulabilen bir alandır. Sürekli siteyle etkileşim içerisinde bulunan kişilerin yanı sıra, daha önce etkileşimde bulunduğu halde son zamanlarda aktifliğini yitiren müşterilere de hitap etmektedir. Potansiyel müşterilerle ortak bir bağ kurmaya yardımcı olan e-posta pazarlama, markanızın varlığını ve gücünüzü en iyi şekilde hissettirebileceğiniz yöntemlerin başında gelmektedir. E-posta pazarlamanın en zorlu ve maliyetli tarafı da liste oluşturmaktır. Başarılı bir geri bildirim alabilmek için bir liste yaratmak gerekmektedir.

Oluşturulan liste günden güle alakalı bir şekilde büyütüldüğünde geri bildirimlerin de doğru orantılı olarak artacağı bilinmektedir. SendPulse, markaların tanınırlığını artırıp hedefledikleri başarıya ulaşabilmeleri için üstün kalitede hizmet sunmaktadır.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...