WhatsApp Uygulaması

WhatsApp akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. İnternet bağlantısı sayesinde, kişilerin birbirlerine mesaj, resim ve video gibi içerikler göndermesini sağlayan, dünyada en çok kullanıcı sayısına sahip uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak kullanılan bu uygulama sayesinde kişilerin haberleşmek için ödemiş olduğu ekstra ücretler yoktur. Uygulama geliştirildiği ilk günden bu yana büyük bir kitleye ulaşmış ve bugün çok yüksek bir kullanım alanına sahiptir. 

WhatsApp Neden Kullanılır? 


WhatsApp paralı mı veya da neden diğer mesajlaşma uygulamaları değil de WhatsApp kullanılmalı sorularına gelin birlikte yanıt arayalım. Öncelikle kurulduğu ilk günden bu yana WhatsApp tamamen ücretsiz olan bir uygulamadır. Mobil cihazlarınıza indirirken ve hesap oluştururken hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Bunun yanında tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısıdır. 2G internete kadar uygulama kullanılabilir. 

WhatsApp diğer mesajlaşma uygulamalarından çok farklı bir deneyim sunar. Öncelikle sürekli güncellenir ve yenilikler ekler. Uygulama üzerinde istediğiniz gibi paylaşımlar yapabilirsiniz. Ayrıca işletme hesabı olarak da çok rahat kullanabilirsiniz.  WhatsApp’ı indirmek ve uygulamanın kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için cebimeindir.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp Nasıl Kullanılır? 

WhatsApp nasıl kullanılır sorusunun cevabı son derece basittir. Çünkü uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken, mobil cihazınıza indirmektir. Android, Mac, iOS ve Microsoft üzerinden indirme sağlanabilir. İndirme işlemini yaptıktan sonra WhatsApp hesabı açma işlemi yapılır. Bunun için de mobil numaranızı girmeniz ve sizlerden istenen bilgileri doldurmanız gerekir. İsterseniz kişisel olarak isterseniz de işletme hesabı olarak kullanabilirsiniz. WhatsApp sizlere tüm haberleşme ihtiyaçlarınızda destek veren, mükemmel bir uygulamadır. Bu yüzden tereddüt etmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya başladığınızda, diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından ne kadar farklı ve avantajlı olduğunu da bizzat deneyimleyebilirsiniz. 

WhatsApp Web Nedir? 

WhatsApp web uygulamanın çok önemli özelliklerinden biridir. Normal koşullarda akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamanın, aynı zamanda bilgisayarlarda da kullanılmasını sağlar. Tarayıcı üzerinden girilen sayfada, telefonunuzda yer alan barkodu okutarak mesajlarınızı ve hesabınız ekrana aktarabilirsiniz. Çalışırken sürekli telefona bakmak istemiyor ve daha kolay mesaj yazmak istiyorsanız, tercih edebilirsiniz. WhatsApp sizlere daha pek çok olanak ve imkan sunan, son derece önemli ve etkili bir uygulamadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. 

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...