Web tabanlı 3d konfigüratör ile müşterilerinize daha konforlu bir online alışveriş imkanı sunabilirsiniz

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ürünün özelleştirme seçenekleri olduğunda satın alma süreci daha uzun süreli ve olası yanlışlarla birlikte masraflı olabiliyor. Türk girişimciler tarafından hazırlanan web tabanlı -online- 3d konfigüratör ile müşterilerin yaşayacağı problemler en aza indirilerek daha konforlu bir online alışveriş imkanı sunmak mümkün.

Bu teknoloji ile müşteriler ürünleri online olarak web sitesi üzerinden kendileri kolayca konfigüre edip son halini bütün detaylarıyla üç boyutlu olarak inceleyebiliyor. Hatta istendiğinde bu 3d görüntü Virtual Reality desteğiyle de sunulabiliyor. Böylece müşteriler artık rahatlıkla erişilebilir olan cep telefonu destekli özel başlıklarla ürünü sanki yanındaymış gibi inceleyebilir. Örneğin konfigüre edilen ürün bir ofis tasarımı ise müşteri bu ofisin içerisinde sanal olarak gezintiye çıkarılabilir ve böylece daha rahat karar vermesi sağlanabilir.


Web tabanlı 3d online konfigüratör sayesinde müşterilerden gelecek tasarım denemeleri derlenerek gelecekteki tasarım süreçlerinde bu bilgilerden faydalanmak da mümkün hale geliyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...