Türkçe Canlı Destek Sistemi JivoChat Türkiye’de En Çok Kullanılan İletişim Çözümü Oldu

2017 yılından bu yana Türkiye’de internet işletmelerinin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan JivoChat, en çok kullanılan canlı destek çözümü oldu. İnternet sitelerine kolayca eklenebilen ve işletme sahiplerinin sitedeki ziyaretçilerle kolayca sohbet edebilmesini ve onlara online destek verebilmesini sağlayan yazılım, şirketlerin tüm iletişim kanallarını tek bir uygulamada birleştirerek kolayca yönetilebilmesini vaat ediyor.

JivoChat canlı destek sistemi ile şirketler Facebook sayfalarına gelen mesajları, e-posta adreslerine gelen e-postaları, sitelerinden gelecek talepleri ve hatta telefon çağrılarını dahi tek bir uygulamadan karşılayabiliyor ve müşteri memnuniyeti yönetimini sağlayabiliyorlar. Sadece müşteri hizmetleri özellikleri değil, e-ticaret sitelerinin online satışlarını ve dönüşümlerini de artırmak için tasarlanmış ek özellikleriyle, e-ticaret işletmeleri için önemli iletişim sorunlarına çözüm oluyor.


Şirketin paylaştığı araştırmalara göre, gün geçtikçe internetten alışveriş yapan müşterilerin canlı destek talebi eğilimi artıyor. E-posta göndermek ya da telefonla ulaşmak özellikle otuz yaş altı kitle için daha az popüler hale gelirken, sorularına anında cevap alabilme beklentisi artıyor. Bu noktada, şirketlerin canlı yardım taleplerini yönetmelerinin satışlara ve müşteri memnuniyetine ortalama yüzde yetmiş oranında katkıda bulunduğunu paylaşan JivoChat, özellikle Türkiye gibi gelişen e-ticaret pazarlarında, müşteri iletişimine önem veren firmaların kolayca yarışta öne geçeceğini vurguluyor.

E-ticaret ve online hizmet siteleri için, yüzde altmışlara varan satış ve dönüşüm artışı vaat eden JivoChat, dakikalar içinde kolayca kurulabilecek bir online destek sistemiyle hemen canlı yardım vermeye başlayabileceğinizi belirtiyor. Kaydolduktan sonraki 14 gün boyunca bir deneme sunan JivoChat, ardından aylık 85TL ücretle profesyonel sürümünü alabileceğinizi ya da daha kısıtlı özelliklerle ücretsiz devam edebileceğinizi belirtiyor. Memnun kalmadığınız takdirde ücret iadesini garanti ederek ürünlerine olan güvenlerini gösterdiklerini belirten JivoChat, Türkiye’de 4 binin üzerinde aktif kullanıcısı olduğunu ve yatırımlarını artırdıklarını belirterek, daha uzun süre adından söz ettireceğe benziyor.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...