Tripodunuzu cebinizde taşıyın

Pocket Tripod

Fotoğraf çekmeye bayılıyorsunuz ama fotoğraf makinesi çantanızı veya cep telefonunuz için aldığınız envai çeşit aksesuarlarınızı taşımaktan hiç haz etmiyorsunuz.

İşte sizi en azından cep telefonu tripodunu taşımaktan kurtaracak minik ve kullanışlı bir alet: Pocket Tripod.


Aslında adı tripod ama bu ürün diğer adaşlarına hiç benzemiyor. Pocket Tripod cüzdanınızda saklayabileceğiniz bir kartvizit boyutunda ve çeşitli yerlerinden katlanarak yetenekli bir telefon tutacağı haline geliyor. İstediğiniz açıyı ayarlayabiliyorsunuz.

pocket_tripod_1

pocket_tripod_2

Pocket Tripod 2013’de bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkmış ve başarılı bir şekilde tamamlanıp bütün katılımcılara ürünleri gönderilmiş. Pocket Tripod’un yenileştirilmiş versiyonunda çeşitli telefonları kılıflı olarak da tutabilen bir adaptör bir mekanizma üretilmiş ve Kickstarter’da çoktan hedeflenen rakamın kat kat üstünde bir gelir elde edilmiş.

Ürünün sizin ihtiyacınıza göre olan adaptör kısmını 2 $’a alabiliyorsunuz. Ürünün kendini almak için ise 15 $’lık bir bağış yapmanız gerekiyor. Diğer bağış seçenekleri de mevcut. Ürün ekim ayından itibaren bütün dünyaya dağıtılabilecek.

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...