PetCube ile evcil hayvanlarınızı uzaktan neşelendirin

İşe gittiğinizde evcil hayvanlarınız evde yalnız kalıyor diye üzülenlerden misiniz? Kickstarter‘da kampanyasını tamamlamak üzere olan PetCube tam size göre.

İlk bakışta evinize yerleştireceğiniz sıradan güvenlik ekipmanı gibi görünse de PetCube Bite ve PetCube Play olmak üzere iki ayrı versiyonu olan bu cihazlar evcil hayvanlarınız için harika özellikler sunuyor.


Kedinizi, köpeğinizi ya da eğer meraklısıysanız timsahınızı sadece uzaktan izlemekle kalmıyor, onlarla çok eğlenceli bir şekilde etkileşime girebiliyorsunuz.

PetCube’un Kickstarter tanıtım videosu da en az ürün kadar eğlenceli. 

Teknik özellikler

Her iki cihaz 1080 HD çözünürlüğünde 138 derece geniş açıyla canlı yayın ve 24 saat kayıt imkanına sahip. Kameralar 4x zoom yapabiliyor. Cihazlar konuş / dinle şeklinde iki ayrı kanal üzerinden iletişim sağlayabiliyor. Her ikisinde de gece görüş özelliği mevcut.

PetCube Bite cihazında sesinizi kaydedip istediğinizde oynatabiliyorsunuz.

petcube

ve Eğlence

Gelelim eğlenceli kısımlara.. PetCube Bite üzerindeki küçük bir delikten evcil hayvanınıza önceden koyduğunuz mamaları uzaktan fırlatabiliyorsunuz. Akıllı telefonlardaki sanal hayvan besleme oyunlarına benzer bir deneyimin gerçeğini oyun tadında yaşarken evcil hayvanınızı da eğlendirip besleyebiliyorsunuz.

Daha çok kedi gibi hareketi seven hayvanlar için tasarlanmış PetCube Play ise gerçekten çok güzel tasarlanmış bir eğlence aracı içeriyor: LASER!

Akıllı telefonunuzla uzaktan cihazın görebildiği geniş alanda istediğiniz yere laser ışığı gönderebiliyorsunuz. Kediniz ordan oraya koştururken sadece o değil siz de eğleniyorsunuz.

petcube

petcube

petcube

BT Magazin

BT Magazin, 13 Mayıs 2016'da yerli girişimleri tanıtmak için kuruldu.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...