Çay Kahve İnsan bu kez leziz bir girişimi tanıtıyor: GranGo

Hayata değer katan Çay Kahve İnsan isimli sevimli YouTube kanalı bu kez kalbinin değil midesinin sesini takip ederek bizi leziz bir girişimle tanıştırıyor: GranGo.

GranGo taze ekmekle “mutluluk katarak yapılmış” sandviçleri kişiye özel notlar ekleyerek masanıza kadar ulaştıran Y kuşağı iki girişimci tarafından oluşturulmuş bir online sandviç platformu.


Biri Enerji Sistemleri Mühendisi ve diğeri Çevre Mühendisi olan kurucular Miraç Acar ve Nur Özaltın daha önce başka firmalarda çalışmış ama kuşakları gereği istedikleri mutluluğu yakalayamamış olduklarından bir araya gelip sandviç girişimi fikrini geliştirirler.

GranGo hedef kitlesi olan çalışan kesimin sabahları beş dakika daha fazla uyuyabilmesi için bir gün önceden akşam saat 10’a kadar sandviç siparişi kabul ediyor. Web sitesindeki sandviç hazırlama sihirbazıyla hazır sandviç çeşitlerinden seçilebildiği gibi özel sandviçler de oluşturmak mümkün.

Maalesef şimdilik sadece İstanbul/Maslak bölgesinde hizmet verebilen GranGo toplu siparişlerde İstanbul’un diğer bölgelerine de teslimat yapabiliyor.

 

Hasan Civelek

BT Magazin'in kurucusu. Kitapi kurucu ortağı. Elektronik Mühendisi. 2001'den beri PHP üzerine çalışıyor. Ubit AŞ.'de Ar-Ge direktörü ve PHP/iOS uygulama geliştiricisi olarak görev yapıyor. 2010'dan beri blogger.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...